Sesja ciążowa w fiolecie z Agatą, Rybnik

Całkiem niedawno miałam przyjemność zrealizować sesję brzuszkową z piękną przyszłą mamą - Agatą. Od początku wiedziałam, że dwie Agaty dogadają się na pewno ;) I miałam rację, sesja okazała się bardzo przyjemnie spędzonym czasem, a myślę że rezultaty również są miłe dla oka.

Wszystkie przyszłe mamy z Rybnika i okolic serdecznie zapraszam na sesję ciążową dokumentującą czas oczekiwania na malucha. Kiedy najlepiej zapisać się na sesję? Często dostaję od Was to pytanie, a odpowiedź nie jest jednoznaczna. Teoretycznie najlepszy będzie 6-8 miesiąc, kiedy u większości mam brzuszek jest już bardzo widoczny, a nie występują typowe dolegliwości końca ciąży (ciężko jest pozować ze spuchniętymi stopami czy bolącym kręgosłupem). Sprawa jest jednak bardzo indywidualna, bo każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, dlatego dla mnie lepszym wyznacznikiem jest właśnie samopoczucie - jeżeli nawet kilka dni przed terminem porodu czujesz się świetnie, a do tej pory nie zdążyłaś zrobić zdjęć ciążowych, to warto jeszcze o tym pomyśleć i zamówić sesję.

Z Agatą wybrałyśmy motyw fioletu, ale każda przyszła mama może wybrać swój własny kolor, który ustalamy jeszcze przed dniem zdjęciowym, na etapie wczesnych przygotowań W tym wybranym kolorze przygotowuję indywidualną stylizację na dzień sesji. Bardziej szczegółowe informacje zawarłam w specjalnym pliku pdf, zawierającym aktualną ofertę.
Po ofertę sesji ciążowych można pisać tutaj: KLIK! używając przycisku Wyślij wiadomość. A teraz już zostawiam Was sam na sam z Agatą :)
Komentarze

Popularne posty